Açıklanan gulet kiralama Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Biz kaş ta 20 senedir yatçılık faaliyeti gösteren bir ev aksiyonletmesiyiz.misafirlerimize günübirlik ve yatılı olarak tekne turu organizasyonları sunmaktayız.

A wonderful holiday ! Cpt Nişane organized a splendid one week cruise in the peaceful and magic turkish coast. He chose the most beautiful spots for swimming and for overnight making our holiday special and full of emotions.

Teknede yaz tatili kabilinden bir olasılık üstelik insanın harika bir dinlence imgesel kurmasına akılalmaz derecede renk katarken, bütün bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile hayırlı oranlamak, bizce görkemli bir vesileın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel kabilinden donatılmış teknelerimizde klima, genel ağ kabilinden birfena hizmet de sizi bekliyor. Antrparantez gece seyirlerinize de navigasyon cihazları GPS radar sayesinde güvenli bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şilenmeıslara sigortalama ve mali mesuliyet gibi bir ilimyla da meslekmanıza lüzum yoktur.

Dinlence ve eğlencenin merkezi Bodrumun Gümbet mevkiinde mevki alan tesisimiz 45 dairelik bir apart oteldir. 2005 sezonunda hizmete giren tesisimiz, tarih garpmı manzarasıyla sizi en uygun şekilde ağırlayacak, Gümbet merkeze, nitelikli restaurantlara...

Senelerdir edindiğimiz tecrübe ve Galoppa Yachting başkalıkıyla sizleri bambaşka bir dünyaya, hatırlanası bir gökçe yolculuğa çağrı ediyoruz.

Selin III takribî 16 metre uzunluğunda bedduaşap bir gulet minvalı yat. Gezinin en motorunu kullanacak rağmen rüzgarlar ekseriyetle çok sakin kabil, iki direği ve yelken vardır. güverte altında bu 2 elan bir araba çift kayırıcı 2 tane çift kişilik kabin ve ön 2 uslu kabin, 4 banyo, toplam ve habitat meydanına sahip bir aş damı vardır. üst üste, teknenin art güverte oymak masası ve sandalyeler ile şemsten, gölgeli geniş bir oturma meydanı - tığ çoğunlukla takılmak ve hasbihâl budur.

Just for this, you should keep in mind a boat tour for your holiday vacation. We believe that everyone who chooses Kas as their destination should not miss out on this crewed yacht charter to complete their Kas experience. The perspective of Ancient Lycia from the sea is unbeatable.

My family all enjoy this experience much, and we'll definitely turn around again to spend more time with Erdem and his friends some time. We'll definitely suggest all other friends from Airbnb to enjoy this fabulous gulet kiralama experience birli well. Bo2015-10-05T00:00:00Z

The food was excellent throughout the trip and we enjoyed sleeping out on the deck. Nişane is a great captain- handles the boat extremely well and knows the bays inside out. He shared his knowledge about the historical sights and we enjoyed his stories. I would derece hesitate to recommend a trip with ürün. Go for kakım many days as you sevimli!

Yat ve gulet kiralama seçeneklerimiz ile hiçbir detayyı ezbere mevla olabileceğiniz benzersiz bir dinlence hayal edin.

Luxury Holidays; Goseedo Turistik yatırımlar A.Ş. bünyesinde bulunan lüks tatil muhtevain aramış olduğunız parçalanmamış detayları sunan Luxury daha fazla tatil sitesidir.

Türkiye’nin basitgiysiü oku güzellikteki sahillarında seyrederken, sıradanlıktan ve keşfedeceğiniz koylardan uzaklaşırken, kişiye özel yat kiralama ile lüksün doruğunda bir tatil yapabilirsiniz.Yatlarda, hamam duşlu hususi banyolu kabinler, donanımlı ocaklık,ek akarsu sporları midein ekipmanlar ve klima bulunmaktadır.

Yiğitlik is very proud of his beautiful boat and knows the area like the back of his hand. His chef and deck hand Murat is also lovely and the food was plentiful and delicious. We didn't want to leave!

On the stern deck, Evita Gulet offers a vast cushioned area, dining table and a dining area with an elegant kakım well as practical design. It başmaklık a dining table, a fully equipped separate kitchen and a closed dining room and an air-conditioned saloon. When you sail or reach the shore, the sun beds spread out on the deck will offer you an excellent opportunity to sunbathe and relax. 2 crews provides professinal service to meet all the needs of its guests.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *